Firma Cinna

Cinna Sp. z o.o. jest działem Molecular Reasearch Center, Inc. założonym w celu prowadzenia badań naukowych, dystrybucji oraz sprzedaży nowych produktów tworzonych w oparciu o naturalne skadniki. Aby zrozumieć, jak powstała firma Cinna, warto poznać najpierw kilka faktów związanych z firmą Molecular Research Center, Inc. i jej założycielem, prof. Piotrem Chomczyńskim.
Molecular Research Center, Inc. jest firmą biotechnologiczną, która opracowuje i produkuje odczynniki chemiczne stosowane w dziedzinie biologii molekularnej i badaniach biomedycznych. Została założona w roku 1989 przez dr Piotra Chomczyńskiego po jego wyjeździe z Polski do Stanów Zjednoczonych. Dr Chomczyński odkrył szybką i oszczędną metodę otrzymywania składnika genetycznego RNA kwasu rybonukleinowego z próbek materiału biologicznego. Odkrycie to stworzyło nowe możliwości dla studiów nad ekspresją RNA i genów, ponieważ wcześniej bardzo trudno było wyizolować RNA z żywych komórek, a także łatwo ulegało ono zniszczeniu. Uczeni musieli jednak prowadzić badania nad RNA, aby zrozumieć, w jaki sposób geny funkcjonują zarówno w zdrowym jak i chorym organizmie. Obecnie uczeni na całym świecie każdego dnia korzystają z metody prof. Chomczyńskiego, aby badać podłoże wielu schorzeń i znajdować nowe sposoby zapobiegania chorobom oraz ich leczenia. Więcej o licznych zastosowaniach możecie się Państwo dowiedzieć wpisując hasło Chomczyński w wyszukiwarce.
Jeżeli chcecie Pastwo uzyskać więcej informacji na temat firmy Cinna, prosimy o kontakt.
cinna  Misja. Naszym celem jest pomoc ludziom w zdrowym życiu. Chcemy wspomóc konwencjonalne terapie. Pragniemy, aby nasz produkt dotarł do zwykłych ludzi, których nie stać na drogie i często wątpliwe specyfiki.

Polityka jakości

Na każdym etapie produkcji dbamy o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Stosujemy najnowocześniejsze technologie, systemy kontroli i zabezpieczeń. W naszym produkcie znajdują się wyłącznie naturalne składniki, co w połączeniu z wysokim standardem produkcji, zapewnia mu najwyższą jakość. Budujemy partnerskie relacje z Klientami, Dystrybutorami i Pracownikami, którzy są współtwórcami sukcesu naszej firmy.

Unia Europejska

390524_320409134639314_1384878909_n

Z przyjemnością informujemy, że Firma „CINNA – PRODUKTY ZDROWIA”  zrealizowała projektPrzygotowanie Planu rozwoju eksportu dla Cinna” w ramach Działania 6.1 „Paszport do Eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. NAZWA WNIOSKODAWCY: „CINNA – PRODUKTY ZDROWIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ WARTOŚĆ PROJEKTU: 15 375,00 PLN WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 10 000,00 PLN UDZIAŁ ŚRODKÓW Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO: 85% wartości dofinansowania, tj. 8 500,00 PLN OKRES REALIZACJI: 01.08.2011-31.01.2012 Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

428039_644735508873340_2094225645_n      Razem z firmą rośnie sadzonka z Rogalina.

Zagłosuj na swój ulubiony smak!!!

  • LycoLife jabłko - granat (63%, 17 głosów)
  • LycoLife jabłko - mango (19%, 5 głosów)
  • LycoLife gruszka (11%, 3 głosów)
  • LycoLife jabłko - brzoskwinia (4%, 1 głosów)
  • LycoLife wieloowocowy (4%, 1 głosów)
  • LycoLife jabłko - żurawina (4%, 1 głosów)
  • LycoLife jabłko - winogrono (4%, 1 głosów)

Ankietowanych: 27

Loading ... Loading ...